Kurs PREDIC/USD – Kalkulator i Przelicznik PredicTools na żywo
PREDIC/USD: 1 PREDIC ≈ 0.{4}1039 USD (Ostatnia aktualizacja: 05.09.2026). Sprawdź aktualny kurs PredicTools na US Dollar za darmo – kalkulator i przelicznik WEEX.
Wykres kursu PREDIC/USD
05.09.2026
Kurs PREDIC/USD--
1 PREDIC = 0.{4}1039 USD
1 PREDIC = 0.{4}1039 USD
Kurs wymiany PredicTools na USD
Dzisiejszy kurs giełdowy PredicTools na USD wynosi 0,00001039USD za PREDIC. Przy podaży w obiegu wynoszącej 0 PREDIC, całkowita kapitalizacja rynkowa PredicTools wynosi $0. W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen obrotu PredicTools wzrosła o $0, co stanowi wzrosła o 0%. Na dzień 05.09.2026 obrót PREDIC osiągnął wartość $0. Więcej informacji o PREDIC >>
Jak konwertować PredicTools na US Dollar
Utwórz darmowe konto WEEX
Możesz handlować na WEEX już za 10 USD.
Dodaj metodę płatności
Połącz swoją kartę lub konto bankowe albo wpłać krypto na WEEX.
Konwertuj PREDIC na USD
Wybierz kryptowalutę, którą chcesz przekonwertować i wprowadź jej kwotę.
Zmiany wartości 1 PredicTools w US Dollar
| Historia wyników | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | Ostatnie 90 dni |
|---|---|---|---|---|
| Wysoka | 0.{4}1066 | 0.{4}1129 | 0.{4}1206 | 0.{4}4785 |
| Niska | 0.{4}1066 | 0.{4}1066 | 0.{4}1035 | 0.{4}1010 |
| Średnia | -- | -- | -- | -- |
| Zmiana | -2,57% | -4,76% | -8,44% | -40,93% |
Najwyższa wartość kursu wymiany PredicTools na US Dollar w ciągu ostatnich 30 dni wynosił 0,00001206 USD w dniu 22.07.2026. Najniższy kurs PREDIC na USD wynosił 0,00001035 USD w dniu 02.08.2026.
Tabele konwersji cen PredicTools
Konwertuj PredicTools na US Dollar
US Dollar | |
|---|---|
1 | 0,{4}1039 |
2 | 0,{4}2078 |
3 | 0,{4}3117 |
5 | 0,{4}5195 |
10 | 0,0001039 |
25 | 0,0002597 |
50 | 0,0005195 |
100 | 0,001039 |
1000 | 0,01039 |
Powyższa tabela konwersji PREDIC na USD pokazuje wartość US Dollar w PredicTools (od 1 PREDIC do 1000 PREDIC) przy różnych wartościach konwersji.
Konwertuj US Dollar na PredicTools
US Dollar | |
|---|---|
1 | 96 246,3907 |
5 | 481 231,9538 |
10 | 962 463,9076 |
20 | 1 924 927,8152 |
50 | 4 812 319,538 |
100 | 9 624 639,07603 |
200 | 19 249 278,152 |
500 | 48 123 195,3801 |
1000 | 96 246 390,7603 |
Powyższa tabela konwersji USD na PREDIC pokazuje wartość US Dollar w PredicTools (od 1 USD do 1000 USD) przy różnych wartościach konwersji.
Ostatnio konwertowane
Zobacz, co inni konwertują za pomocą naszego kalkulatora PREDIC na USD lub USD na PREDIC. Śledź konwersje w czasie rzeczywistym i odkrywaj popularne trendy od użytkowników takich jak Ty.
| 44,76 TWD to USDS | 89,79 USDC.e to ARS | 56,31 CC to AED | 93,59 AED to ONDO | 14,84 DEL to CNY |
| 43,46 ARS to GRAM | 41,66 JST to UAH | 9,59 ARB to RUB | 5,73 USDG to IDR | 22,46 RUB to BTC |
| 89,42 USD to ETH | 56,72 TWD to HBAR | 2,99 DOT to THB | 98,76 TWD to RETH | 66 BRL to KHYPE |
| 79,67 AVAX to IDR | 93,02 ARS to PI | 63,24 UAH to stETH | 67,18 U to UAH | 99,27 USDC to USD |
| 80,16 IDR to WLFI | 53,99 LEO to RUB | 95,37 EUR to XAUt | 33,24 VND to XRP | 14,55 JPY to USDGO |
| 21,79 USDT0 to VND | 25,28 ENA to PLN | 23,89 THB to RAIN | 52,35 WBETH to ARS | 11,22 LINK to ARS |
Kup PredicTools z WEEX
Utwórz konto WEEX teraz i handluj PredicTools łatwo i bezpiecznie.
Historia wyników PredicTools względem US Dollar
Dziś vs. 24 godziny temu
| Dzisiaj o 4:54 PM | 24 godz. temu | Zmiana w 24h | |
|---|---|---|---|
| 1 PREDIC | 0.{4}1039 USD | 0.{4}1066 USD | -2,57% |
| 5 PREDIC | 0.{4}5195 USD | 0.{4}5330 USD | -2,57% |
| 10 PREDIC | 0,0001039 USD | 0,0001066 USD | -2,57% |
| 50 PREDIC | 0,0005195 USD | 0,000533 USD | -2,57% |
| 100 PREDIC | 0,001039 USD | 0,001066 USD | -2,57% |
| 1000 PREDIC | 0,01039 USD | 0,01066 USD | -2,57% |
Przy obecnym kursie wymiany PredicTools na US Dollar wynoszącym 0,{4}1039, 1 PREDIC ma wartość 0,{4}1039 USD. W ciągu ostatnich 24 godzin kurs PREDIC do USD wahał się o -2,57%. Zobacz szczegóły 24-godzinnej zmiany ceny dla różnych kwot PredicTools (1 - 1000 PREDIC) w powyższej tabeli.
Dziś vs. 30 dni temu
| Dzisiaj o 4:54 PM | 30 dni temu | 30-dn. zmiana | |
|---|---|---|---|
| 1 PREDIC | 0.{4}1039 USD | 0.{4}1135 USD | -8,44% |
| 5 PREDIC | 0.{4}5195 USD | 0.{4}5675 USD | -8,44% |
| 10 PREDIC | 0,0001039 USD | 0,0001135 USD | -8,44% |
| 50 PREDIC | 0,0005195 USD | 0,0005675 USD | -8,44% |
| 100 PREDIC | 0,001039 USD | 0,001135 USD | -8,44% |
| 1000 PREDIC | 0,01039 USD | 0,01135 USD | -8,44% |
W ciągu ostatnich 30 dni kurs PREDIC do USD wahał się o -8,44%. Zobacz szczegóły 24-godzinnej zmiany ceny dla różnych kwot PredicTools (1 - 1000 PREDIC) powyżej.
Dzisiaj vs. 1 rok temu
| Dzisiaj o 4:54 PM | 1 rok temu | Roczna zmiana | |
|---|---|---|---|
| 1 PREDIC | 0.{4}1039 USD | 0,004442 USD | -99,76% |
| 5 PREDIC | 0.{4}5195 USD | 0,02221 USD | -99,76% |
| 10 PREDIC | 0,0001039 USD | 0,04442 USD | -99,76% |
| 50 PREDIC | 0,0005195 USD | 0,2221 USD | -99,76% |
| 100 PREDIC | 0,001039 USD | 0,4442 USD | -99,76% |
| 1000 PREDIC | 0,01039 USD | 4,442 USD | -99,76% |
W ciągu ostatniego roku kurs PREDIC do USD wahał się o -99,76%. Zobacz szczegóły 24-godzinnej zmiany ceny dla różnych kwot PredicTools (1 - 1000 PREDIC) powyżej.
Zacznij z PredicTools
Dowiedz się, jak łatwo i bezpiecznie kupić PredicTools za pośrednictwem WEEX.
Handluj PredicTools na WEEX z opłatami transakcyjnymi na poziomie nawet 0,0%.
Kursy wymiany popularnych kryptowalut na fiat
Poznaj popularne kryptowaluty
Zestawienie wybranych kryptowalut na podstawie Twojego zainteresowania PredicTools.
Często zadawane pytania o PredicTools na USD
Zdobądź darmowe airdropy na WEEX
SILVER(XAG)
W toku
Popularne
Łączna pula nagród
80 XAG
Brain Trade(BRAIN)
W toku
Początkowe uruchomienie
Popularne
Łączna pula nagród
0 BRAIN
Kup kryptowaluty podobne do PredicTools
Najnowsze notowania monet na WEEX
Obsługa klienta:@weikecs
Współpraca biznesowa:@weikecs
Quant trading i MM:[email protected]
Program VIP:[email protected]