Переглянути теми
Графік цін tSpaceX
Історія та аналіз tSpaceX
Про tSpaceX
Прогноз цін tSpaceX
T-SpaceX tokenized stock (Tessera)

Курс T-SpaceX tokenized stock (Tessera) у реальному часі

Не додано

Графік цін T-SpaceX tokenized stock (Tessera)

Зараз ціна T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) становить 0,00 UAH з 24-годинною зміною +0,0059%. Останнє оновлення: 22.10.2026 00:08:29 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу tSpaceX на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX)

Максимум за 24 години
25,399.92 UAH
Мінімум за 24 години
25,128.73 UAH
Зміна за 24 години
+0,0059%
Обсяг торгівлі за 24 години
28.64M UAH
Ринкова капіталізація
30.11M UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
30.11M UAH
Загальна пропозиція
1.19K
Макс. пропозиція
-
Історичний максимум (01.06.2026)
36,901.84 UAH
Історичний мінімум
0 UAH
Рейтинг
2177
Циркулююча пропозиція
--
Зміна за 3 дні
+1,62%
Зміна за 7 днів
+1,69%
Зміна за 30 днів
+2,43%
Зміна за 1 рік
+39,52%
T-SpaceX tokenized stock (Tessera)

Історія цін T-SpaceX tokenized stock (Tessera)

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
24 974,22 UAH
25 165,22 UAH
25 394,96 UAH
24 973,77 UAH
28 543 455,39 UAH
‎-0,76%
11.10.2026
25 381,00 UAH
25 381,00 UAH
25 388,20 UAH
25 171,07 UAH
13 117 804,84 UAH
‎0,00%
04.10.2026
25 376,04 UAH
25 376,49 UAH
25 592,72 UAH
25 358,47 UAH
16 185 844,45 UAH
‎0,00%
27.09.2026
25 390,00 UAH
25 185,49 UAH
25 390,91 UAH
25 117,47 UAH
25 872 040,13 UAH
‎0,81%
20.09.2026
25 378,74 UAH
25 123,78 UAH
25 386,40 UAH
25 120,17 UAH
18 129 795,36 UAH
‎1,02%
13.09.2026
25 123,32 UAH
25 177,38 UAH
25 186,84 UAH
25 116,57 UAH
19 025 600,57 UAH
‎-0,22%
06.09.2026
25 180,08 UAH
25 121,07 UAH
25 185,49 UAH
25 121,07 UAH
19 077 991,93 UAH
‎0,23%
30.08.2026
25 181,44 UAH
25 182,34 UAH
25 190,45 UAH
24 919,26 UAH
18 019 101,54 UAH
‎0,00%
23.08.2026
24 727,81 UAH
24 729,16 UAH
24 994,04 UAH
24 530,50 UAH
18 224 866,34 UAH
‎0,00%
16.08.2026
25 177,83 UAH
24 980,07 UAH
25 183,24 UAH
24 921,51 UAH
19 532 564,68 UAH
‎0,79%
На сьогодні середня ціна T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) становить 409.59 UAH. Історичний максимум був 819.18 UAH 01.06.2026, а історичний мінімум — 0 UAH --.

Технічний аналіз T-SpaceX tokenized stock (Tessera)

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни T-SpaceX tokenized stock (Tessera) і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX)

Що ви зараз думаєте про T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX)?
Дані не знайдено

Про T-SpaceX tokenized stock (Tessera)

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) в USD?

Станом на 10/22/2026 поточна ціна T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) становить 562.17 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) становить 668.42K USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) має циркулюючу пропозицію 1.19K tSpaceX від загальної пропозиції 1.19K tSpaceX.

4. Які фактори впливають на ціну T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX)?

На коливання цін T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція T-SpaceX tokenized stock (Tessera) на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим T-SpaceX tokenized stock (Tessera) відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX)?

Ви можете купити T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX)?

Комісія за купівлю T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі T-SpaceX tokenized stock (Tessera) (tSpaceX). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Новини T-SpaceX tokenized stock (Tessera)

Втрачене багатство ірландського наркобарона на Bitcoin повертається до життя, оскільки $41 мільйон переміщується на Coinbase

Arkham Intelligence вказала на ще один переказ Bitcoin на $41 мільйон, пов'язаний з Кліфтом Коллінзом, продовжуючи серію переміщень BTC.

cryptoslate.com2026/10/21 23:10:19

Чому отримання доходу від XRP через цей гаманець може насправді коштувати вам грошей

Приклад доходу Xaman у 100 XRP потребує близько 15 місяців для відшкодування витрат на вхід та викуп. Дивіться, як розмір депозиту змінює розрахунок.

cryptoslate.com2026/10/21 22:00:04

Активність P2P криптовалют в Канаді знизилася з піку в 650 000 транзакцій через зменшення кількості студентів

crypto.news2026/10/21 21:35:23

Шопінг зі стейблкоїнами привертає увагу до гача-покупок, оскільки SP3ND планує випадкові покупки

crypto.news2026/10/21 21:17:29

Kaspa завершила три стандарти для рідних токенів та додатків з угодами

crypto.news2026/10/21 21:02:00

План SEC щодо збору коштів у криптовалюті на 75 мільйонів доларів стикається з опором банків та загрозами юридичних дій

SEC стикається з зростаючими розбіжностями щодо запропонованого винятку на збори коштів у криптовалюті на 75 мільйонів доларів, оскільки банки та інвестиційні менеджери висловлюють свої думки.

cryptoslate.com2026/10/21 20:00:12
Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:[email protected]
VIP-програма:[email protected]