SPACEM WORLD

Курс SPACEM WORLD у реальному часі

Не додано

Графік цін SPACEM WORLD

Зараз ціна SPACEM WORLD (SPCM) становить 0,000000 UAH з 24-годинною зміною -0,0034%. Останнє оновлення: 22.10.2026 08:44:40 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу SPCM на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну SPACEM WORLD (SPCM)

Максимум за 24 години
0.035204 UAH
Мінімум за 24 години
0.034002 UAH
Зміна за 24 години
-0,0034%
Обсяг торгівлі за 24 години
9.17M UAH
Ринкова капіталізація
335.66M UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
1.47B UAH
Загальна пропозиція
42.58B
Макс. пропозиція
42.58B
Історичний максимум (07.10.2026)
0.048272 UAH
Історичний мінімум
0 UAH
Рейтинг
1094
Циркулююча пропозиція
22,84%
Зміна за 3 дні
+9,94%
Зміна за 7 днів
+15,91%
Зміна за 30 днів
+52,55%
Зміна за 1 рік
+84,31%
SPACEM WORLD

Історія цін SPACEM WORLD

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
0,0375 UAH
0,0393 UAH
0,0394 UAH
0,0375 UAH
10 789 558,97 UAH
‎-4,54%
11.10.2026
0,0392 UAH
0,0404 UAH
0,0407 UAH
0,0372 UAH
11 848 091,29 UAH
‎-2,83%
04.10.2026
0,0352 UAH
0,0371 UAH
0,0371 UAH
0,0339 UAH
13 140 583,10 UAH
‎-5,16%
27.09.2026
0,0304 UAH
0,0309 UAH
0,0313 UAH
0,0298 UAH
11 886 608,04 UAH
‎-1,80%
20.09.2026
0,0232 UAH
0,0212 UAH
0,0233 UAH
0,0212 UAH
11 145 899,84 UAH
‎9,14%
13.09.2026
0,0184 UAH
0,0182 UAH
0,0192 UAH
0,0177 UAH
13 592 669,85 UAH
‎0,82%
06.09.2026
0,0168 UAH
0,0168 UAH
0,0169 UAH
0,0167 UAH
11 459 681,12 UAH
‎-0,28%
30.08.2026
0,0175 UAH
0,0170 UAH
0,0177 UAH
0,0169 UAH
11 640 851,93 UAH
‎2,70%
23.08.2026
0,0172 UAH
0,0181 UAH
0,0183 UAH
0,0171 UAH
10 082 530,36 UAH
‎-5,32%
16.08.2026
0,0170 UAH
0,0170 UAH
0,0171 UAH
0,0167 UAH
10 942 577,67 UAH
‎0,14%
На сьогодні середня ціна SPACEM WORLD (SPCM) становить 0.000536 UAH. Історичний максимум був 0.001072 UAH 07.10.2026, а історичний мінімум — 0 UAH --.

Технічний аналіз SPACEM WORLD

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни SPACEM WORLD і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо SPACEM WORLD (SPCM)

Що ви зараз думаєте про SPACEM WORLD (SPCM)?
Дані не знайдено

Про SPACEM WORLD

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс SPACEM WORLD (SPCM) в USD?

Станом на 10/22/2026 поточна ціна SPACEM WORLD (SPCM) становить 0.0007665 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація SPACEM WORLD (SPCM)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація SPACEM WORLD (SPCM) становить 7.45M USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція SPACEM WORLD (SPCM)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз SPACEM WORLD (SPCM) має циркулюючу пропозицію 9.72B SPCM від загальної пропозиції 42.58B SPCM.

4. Які фактори впливають на ціну SPACEM WORLD (SPCM)?

На коливання цін SPACEM WORLD (SPCM) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція SPACEM WORLD на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є SPACEM WORLD (SPCM) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в SPACEM WORLD (SPCM) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим SPACEM WORLD відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити SPACEM WORLD (SPCM)?

Ви можете купити SPACEM WORLD (SPCM) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі SPACEM WORLD (SPCM)?

Комісія за купівлю SPACEM WORLD (SPCM) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення SPACEM WORLD (SPCM) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу SPACEM WORLD (SPCM)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі SPACEM WORLD (SPCM). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:[email protected]
VIP-програма:[email protected]